Šīs nedēļas sākumā (26. un 27. jūnijā), Top Media pārstāvji devās uz Čehijas galvaspilsētu Prāgu, lai kopā ar citu digitālo mārketinga aģentūru līderiem piedalītos Google rīkotajā pasākuma “CEE Agency Day 2017”. Šajā pasākumā tika uzņemti industriju līderi un nozares speciālsti, kas sevi un savas aģentūras pierādījuši pārstāvot liela mēroga uzņēmumus.

Top Media šajā pasākumā piedalījās jau trešo gadu. Pasākumu apmeklēja arī citas industrijas līderu aģentūras no Latvijas, piemēram – Inspired Digital, Infinitum, iMarketings utt.  Pasākuma atklāšana norisinājās 26. jūnijā, gaumīgā pieņemšanā restorānā “Villa Richter”, Prāgā.

Oficiālā pasākuma atklāšana ” CEE Agency Day 2017″ notika 27. jūnijā, Prāgas Pilī jeb “Prague Castle Riding Hall”. Šogad pasākums tika sadalīts divos virzienos – viens no virzieniem koncentrējās uz veiktspēju un attīstību, kamēr otrā virzienā tikai veicinātas disukusijas  par tēmām, kas vairāk saistītas ar mediju aģentūru darbu un Youtube video kampaņām. Katrā no virzieniem tika pārunātas interesantas un nozarei aktuālas tēmas, kas tika pielāgotas aģentūru darbības sfērām un interesēm. Pirms pasākuma katrai no aģentūrām tika ieteikts tai piemērotākais virziens un diskusijas, kuras apmeklēt.

Pasākumā piedalījās un uzstājās tādi talantīgi oratori kā –

  • Pavol Adamčak – ui42 digital CEO;
  • Krystian Botko – Talent Media CEO;
  • Jakub Havrlant, Rockaway Capital Direktors;
  • Vadītāji un pārstāvji no Google;
  • U.c.

Top Media ir sertficēts Google partneris un Premier Badge īpašnieks, kas piedāvā maksas reklāmas iespējas četros populārākajos PPC (pay-per-click) kanālos, tai skaitā, Google Adwords. Top Media spēs uzlabot Jūsu uzņēmuma rādītājus un ļaus ātrāk sasniegt vēlamos rezultātus, veidojot kreatīvas un oriģinālas reklāmas kampaņas. Ja vēlaties nodrošināt pārliecinošus rezultātus savam uzņēmumam vietējā un starptautiskajā tirgū un vienmēr būt lietas kursā par Google jaunumiem, droši sazinieties ar mums un piesakieties konsultācijai ar nozares speciālistiem. Top Media – vienmēr soli priekšā konkurentiem!