Google arī svētku gaidīšanas laikā neslinko un ar vien pievieno jaunas iespējas, ko izmantot efektīvākai platformas izmantošanai.

Google My Business Basics

Kā izcelt uzņēmumu meklēšanas rezultātos? Kā būt pamanāmam starp konkurentiem? Google ir parūpējušies, lai ātri un vienkārši būtu iespējams iegūt pamatzināšanas par platformas iespējām. Tagad ikvienam ir pieejami tiešsaistes kursi – Google My Business BasicsTie sadalīti pa dažādām tēmām, kuras iespējams apgūt vidēji 6-7 minūšu laika. Materiāli papildināti ar ilustrācijām un interaktīviem uzdevumiem.

 

Reklāmu mērķauditorijas atlase pēc interesēm

Beidzot visiem, kas izmanto AdWords, ir iespēja savām reklāmu kopām pievienot mērķauditorijas, lai sasniegtu lietotājus, kuri interesējas par produktiem un pakalpojumiem, kas ir līdzīgi tiem, kas tiek reklamēti.

Mērķauditoriju pievienošana palīdz sasniegt lietotājus, ņemot vērā viņu konkrētās intereses, kad viņi pārlūko lapas, lietotnes, kanālus, videoklipus un saturu Google reklāmas tīklā, un YouTube. Ir iespēja izvēlēties piemērotāko no plaša kategoriju klāsta, piemēram, sporta un ceļojumu cienītājiem, automašīnu pircējiem vai konkrētiem lietotājiem, kas ir apmeklējuši jūsu vietni. AdWords parādīs reklāmas tiem cilvēkiem, kas interesējies par atlasītajām kategorijām. Vairāk lasiet – te. 

Atkārtotais mārketings lietotnēm

Ir uzlabota atkārtotā mārketinga jeb remārketinga (remarketing) iespēja mobilajās lietotnēs. Tā ļauj sasniegt lietotājus, kas ne tikai lejupielādējuši, bet arī veikuši darbības lietotnēs. Šis atkārtoto mārketinga veids nosaukts par Dinamisko remārketingu. Vairāk lasiet – te. 

 

Google – Year In Search 2017

Kā katru gadu, arī šogad Google apkopojuši datus par to, ko gada garumā visvairāk meklējuši platformas lietotāji. Informācija sakārtota dažādās kategorijās. Kā piemēram, tehnoloģiju nozarē, Top10 meklētākās lietas:

1) iPhone 8
2) iPhone X
3) Nintendo Switch
4) Samsung Galaxy S8
5) Xbox One X
6) Nokia 3310
7) Razer Phone
8) Oppo F5
9) OnePlus 5
10) Nokia 6

 

Ar visu topu variet iepazīties – Google trends

Ja arī Jūs 2018. gadā vēlaties izveidot veiksmīgu digitālā mārketinga komunikāciju, izmantojot Google AdWords plašās iespējas, sazinieties ar mūsu komandu un kopīgiem spēkiem atradīsim Jums atbilstošākos risinājumus.