Jaunais gads Google iesācies gan ar vairākiem papildinājumiem AdWords platformā, gan ar veidiem kā papildināt savas zināšanas par nozares un platformas iespējām. Bet par to, kas jauns bija decembra mēnesī lasi – Google jaunumi (decembris).

 

Viedo cenu noteikšanas prakses rokasgrāmata

Kampaņu automatizēšana būtiski ietekmē kontu menedžēšanu, atvieglojot vairāku manuālu darbību veikšanu. Lai veiksmīgāk apgūtu plašās iespējas Google izveidojuši palīgu ik vienam, kas vēlās uzzināt kā strādāt ātrāk, gudrāk un efektīvāk – Viedo cenu noteikšanas prakses rokasgrāmata.

Tajā iekļauta informācija:
        -Kā darbojas viedā cenu noteikšana.
        -Ieteikumi par optimālajiem kampaņu iestatījumiem.
        -Gudru cenu noteikšanas stratēģiju sadalījums un to funkcijas.

Gmail reklāmu iespēju papildinājumi jaunajā AdWords versijā

Ir papildinātas mērķauditorijas atlases iespējas Gmail reklāmām, kas darbojas AdWords platformā. Uzlabojumi veikti gan konkrētākai auditorijas atlasei,  gan atkārtotajam mārketingam, kas iepriekš nebija pieejams. Vairāk par Gmail kampaņām vari uzzināt – Gmail reklāmu izveide . Jāatgādina, ka jaunās atlases iespējas pieejamas tikai AdWords jaunajā versijā.

Kurss par universālajām lietotņu kampaņām

Platformā Learn with Google izveidots ievadkurss par universālajām lietotņu kampaņām. Vēl aizvien Baltijas mārketinga speciālisti maz izmanto universālo lietotņu kampaņu piedāvātās iespējas, tādēļ Google ir ķērušies pie ērta tiešsaistes kursa izveides, lai palīdzētu ikvienam izmantot to, ko sniedz AdWords. Kursā tiks iekļauta informācija par to kā darbojas, kā efektīvāk izveidot un novērtēt šīs kampaņas. Vairāk par universālo lietotņu kampaņām vari izlasīt – te, bet kurss pieejams – te.

Google Academy on Ads

Iepriekš sertifikātus un AdWords apmācības bija iespējams atrast Google Partneru lapā, bet tagad ir izveidota jauna platforma, kur iziet tiešsaistes kursus, uzzināt papildus informāciju un saņemt dažādu sertifikātus. Tiem, kas jau ieguvuši sertifikātus, tie pieejami jaunajā platformā, kā arī iespējams iegūt papildus izglītojošus materiālus, noskatīties interesantus video un sekot līdzi savai izaugsmei. Uzzini vairāk  Academy of Ads.

Informatīvie video

Google izveidojuši vairākus informatīvos video, lai palīdzētu gan tiem, kas sper pirmos soļu plašajā AdWords iespēju pasaulē, gan tiem, kas ikdienā saskarās ar problēmu ātri un vienkārši izstāstīt ‘Kas ir Adwords?’ un ‘Ko tas dara?’ saviem klientiem. Vairāki video apkopo pamatinformāciju par AdWords platformu, kampaņu iespējam un uzstādīšanu. Video vari apskatīt – te. 

 

Ja arī Jūs vēlaties izveidot veiksmīgu digitālā mārketinga komunikāciju, izmantojot Google AdWords plašās iespējas, sazinieties ar mūsu komandu un kopīgiem spēkiem atradīsim Jums atbilstošākos risinājumus.