Google pārmaiņu process rit pilnā sparā. Tiek mainīta zīmola identitāte, jo Google AdWords kļūst par Google Ads, un pievienoti jauni produkti. Arī šomēnes esam apkopojuši jaunumus, kas svarīgi ik vienam, kas izmanto Google platformu.


Google Partneru statuss

Līdz ar jaunā interfeisa attīstību un papildināšanu, tagad jaunajā versijā būs iespēja pievienot Google Partnera nozīmi (badge) un specialitātes statusu. Pievienot šo informāciju var pavisam vienkārši – ieejiet savā AdWords menedžera kontā un atveriet Partneru programmas sadaļu. Jāatgādina, ka statuss un nozīme vairs nebūs pieeja Google Partneru profilā.

Platformas jaunumi

Aktīvi notiek zīmola pārveidošana un Google Ads. Šobrīd ir pabeigtas produktu lietotāju saskarnes, sagatavoti Palīdzības centra materiāli un dažādi noderīgi dokumenti. Tiem, kurus uztrauc pārmaiņu process, jāatgādina, ka zīmola maiņa un pāriešana no AdWords uz Google Ads neietekmēs kampaņu veiktspēja, navigācija vai rezultātu uzskaiti.


Kursi un izglītojoši materiāli

Tiem, kas grib papildināt zināšanas vai nostiprināt esošās – Google komanda ir parūpējušies par tiešsaistes kursiem, īpašu uzsvaru liekot uz reklāmu optimizēšanu lietotnēs. Ieteikumi kā veiksmīgāk veidot reklāmas un banerus, kā analizēt rezultātus un kā uzlabot kampaņas. Pieteikties vari te.

Bet tiem, kas izmanto Displeja kampaņas ir sagatavots papildus materiāls. Te apkopoti padomi kā veidot rezultatīvu stratēģiju. Meklē informāciju te. 


 Iedvesmai

 Google speciālisti šomēnes izcēluši divus veiksmes stāstus.

Škoda Auto veiksmīgi izveidojuši YouTube kampaņu, lai popularizētu 3 jaunākās versijas jau populāriem auto modeļiem. Tie izmantojuši TrueView for action tipa reklāmas. Galvenais mērķis bija sasniegt mērķauditoriju un aicināt tos apmeklēt viņu mājas lapu. Kādi bija rezultāti? Lasi te.

Bet par True View kampaņu veiksmīgu izmantošanas piemēru izvēlēti Bulgārijas modes pārstāvji. Viņu galvenais mērķis, izmantojot šīs kampaņas, popularizēt tiešsaistes veikalu un palielināt pārdošanas apjomus. Vairāk lasi te.


Ja Jums nepieciešama profesionāla digitālā mārketinga aģentūra – Top Media ir īstā izvēle! Sazinieties ar mūsu komandu un kopīgiem spēkiem atradīsim Jums atbilstošākos digitālos risinājumus. Lai uzzinātu aktuālāko informāciju par nozares jaunumiem, piesakies Top Media jaunumu ziņojumiem!