Top Media ir uzņēmums, kas ikdienā stradā ciešā kontaktā ar populārāko interneta mekētājprogrammu Google. Sākot darbu digitālā mārketinga sfērā, uzņēmums ieguva Google Partner statusu, par apliecinājumu saņemot Google Partner emblēmu. Palielinot uzņēmuma klientu skaitu, apjomus un darba kvalitāti 2016. gadā Top Media bija viens no pirmajiem pieciem uzņēmumiem, kas saņēma augstāko Google Partners statusu un Google Premier Partner emblēmu. Šo statusu Google piešķir partneriem, kas sevi ir parādījuši kā augstas klases digitālā mārketinga aģenturas, kas apkalpo lielu klientu skaitu ar augstiem ikmēneša budžetiem.

Kvalifikācija Google Partners statusam

Pirmais solis, lai kvalificētos Google Partners statusam ir pievienoties bezmaksas Google Partners programmai. Google Partners statusa saņemšana apliecina, ka uzņēmums ir pierādijis savas prasmes un zināšanas darbā ar Google Adwords, ir pazīstams ar Adwords atmaksas sistēmu un darbību, palīdzējis saviem klientiem palielināt ienākumus, kā arī uzņēmumam ir ievērības cienīga klietnu datu bāze.

Google Partners kvalifikācijas

Google Partners programmā ir divu līmeņu kvalifikācijas, kurās iespējams iegūt Google Partner badge vai Google Premier Partner badge. Abu kvalifikāciju emblēmas iespējams apskatīt zemāk redzamajā attēlā.

2017-02-10_12-55-03

Prasības Google Partners kvalifikācijas iegūšanai

Abas emblēmas norāda uz to, ka Google atpazīst uzņēmumu kā sertificētu Google Adwords partneri. Tomēr, lai izceltu un atpazītu vadošos uzņēmumus, kas strādā ar lielākiem budžeta apjomiem un uzrāda labākos rezultātus saviem klientiem, Google ir izveidojis iespēju saņemt Google Premier Partner Badge emblēmu.

Zemāk redzamajā tabulā iespējams iepazīties ar prasībām, kādas nepieciešamas, lai iegūtu abas augstāk minētās kvalifikācijas.

Kritēriji Partner badge Premier Partner badge
Uzņēmuma profils Izveidots  uzņēmuma profils Google Partners lapā un papildināts ar visu nepieciešamo informāciju. Izveidots  uzņēmuma profils Google Partners lapā un papildināts ar visu nepieciešamo informāciju.
Sertifikācija Vismaz viens uzņēmuma pārstāvis, kurš  saņēmis sertifikātu Google Adwords programmā. Sertfikāts norāda uz to, ka uzņēmuma darbinieks pārzin Adwords programmu.
Vismaz divi uzņēmuma pārstāvji, kuriem ir saņēmuši sertifikātu Google Adwords programmā. Sertfikāti norāda uz to, ka uzņēmuma darbinieki pārzin Adwords programmu.
Budžets Pirmo 90 dienu iepazīšanās periodā budžets ir sasniedzis vismaz 10000 dolāru. Uzņēmums pārvalda kontus ar lieliem budžeta apjomiem.
Sniegums Adwords reklāmas kontu veiktspējas uzlabošana, palielinot klientu ieņēmumus un izaugsmes iespējas. Klientu datu bāzes saglabāšana un palielināšana. Adwords reklāmas kontu veiktspējas uzlabošana, palielinot klientu ieņēmumus un izaugsmes iespējas. Klientu datu bāzes saglabāšana un palielināšana.

Google ir tiesības uzņēmumam atņemt partnera statusu, ja uzņēmums neatbilst izvirzītajām prasībām.

Top Media ir Google Premier Partner badge partneris ar 12 gadu pieredzi mārketingā. Uzņēmuma klientu gada kopējie reklāmas budžeti pārsniedz 20 miljonus eiro un uzņēmums apkalpo klientus 72 pasaules valstīs, 20 valodās.

Google Partners saraksts

Ar Google Partners sarakstu iespējams iepazīties šeit. Noklikšķinot uz pogas “Find A Partner” nonāksiet lapā, kurā iespējams atzīmēt vai meklējat reklamēšanās iespējas vai palīdzību ar tīmekļa vieti. Google Partners lapā iespējams norādīt sava uzņēmuma atrašanās vietu, lai atrastu piemērotāko aģentūru.

Top Media ir sertficēts Google partneris un Premier Badge ieguvējs, kas piedāvā maksas reklāmas iespējas četros populārākajos PPC (pay-per-click) kanālos ieskaitot Google Adwords. Mājaslapas optimizācija, kvalitatīvas reklāmas, piemērotu atslēgvārdu atlase un regulāra reklāmas kontu optimizācija spēs uzlabot Jūsu uzņēmuma rādītājus, ļaujot ātrāk sasniegt vēlamās pozīcijas Google meklētājā rezultātos. Ja arī Jūs vēlaties nodrošināt pārliecinošus rezultātus savam uzņēmumam vietējā un starptautiskajā tirgū, droši sazinieties ar mums un piesakieties konsultācijai ar nozares speciālistiem.

Avoti: Google Partners