25. jūnijā apmeklējām Facebook un Httpool organizēto pasākumu Hello Facebook Lietuvā. Pavisam nesen tehnoloģiju gigants Facebook un daudzkanālu reklāmas tīkls Httpool paziņoja par stratēģisku partnerību Baltijas reģionā. Šī ilgtermiņa partnerība palīdz vietējām aģentūrām un reklāmdevējiem sasniegt lielāku auditoriju, uzlabojot vietējo uzņēmumu potenciālu.

Httpool, kā jaunais Facebook autorizētais reklāmas pārdošanas partneris Baltijā, nodrošina atbalstu un sniedz zināšanas aģentūrām, palīdzot realizēt mārketinga stratēģijas Facebook, Instagram, Facebook Messenger un Whatsapp platformās.

Šāda veida sadarbība paredz Facebook labākās prakses, apmācības, stratēģijas attīstības tehnikas un vietējās maksājumu opcijas. Arī mūsu aģentūra smelsies šīs zināšanas un pielietos tās darbā ar saviem klientiem.

Pasākuma Hello Facebook laikā guvām papildu zināšanas par tādām tēmām kā zīmola komunikācija, kreativitāte mobilajā pasaulē, Instagram – no iedvesmas līdz darbībai un citas aizraujošas tēmas, kas palīdzēs mums vēl efektīvāk veidot mūsu klientu sociālo mediju kampaņas.

facebook

Hello Facebook Lithuania

Ja vēlaties profesionālu pieeju digitālā mārketinga stratēģijas izveidē savam zīmolam, sazinieties ar mums un uzziniet, ko varam piedāvāt Jūsu uzņēmuma attīstībai digitālajā vidē! Lai uzzinātu aktuālāko informāciju par nozares jaunumiem, piesakieties Top Media jaunumu ziņojumiem!