JAUNUMI

AKTUĀLĀKAIS DIGITĀLAJĀ PASAULĒ

Facebook biznesa lapu jaunumi

Facebook biznesa lapu kopskaits nu jau sniedzās pāri 80 miljoniem un tām seko vairāk kā 1,6 miljardi platformas lietotāji. Katru nedēļu 2 no 3 sociālā tīkla lietotājiem apmeklē vismaz vienu uzņēmuma biznesa lapu. Ir skaidrs, ka biznesa lapa nepieciešama ik vienam, kas vēlas aktīvi komunicēt ar mērķauditoriju sociālo tīklu vidē.

Google jaunumi (jūlijs/augusts)

Google pārmaiņu process rit pilnā sparā. Tiek mainīta zīmola identitāte, jo Google AdWords kļūst par Google Ads, un pievienoti jauni produkti. Arī šomēnes esam apkopojuši jaunumus, kas svarīgi ik vienam, kas izmanto Google platformu.

WhatsApp Business – digitālā mārketinga nākotne?

Kopš 2014. gada, kad Facebook pārņēma saziņas platformu WhatsApp, digitālā vide ir krietni vien mainījusies. Klāt nākuši jauni rīki un jaunas iespējas. Arī WhatsApp ir kļuvis citādāks un šis pārmaiņu process tikai turpinās. Pavisam nesen arī WhatsApp ieguva nozīmīgu papildinājumu WhatsApp Business.

Cik atslēgvārdi vajadzīgi augstiem SEO rezultātiem?

Rakstīt tekstus, kas uzrādītu labus SEO rezultātus un būtu patīkami lasītājiem nav viegls. Tas prasa zināšanas gan par auditoriju, gan par SEO nosacījumiem. Viens no populārākajiem jautājumiem – Cik atslēgas vārdi vajadzīgi, lai sasniegtu augstus SEO rezultātus?

Kāpēc mazam uzņēmumam vajag mājaslapu?

Mazu uzņēmumu īpašnieki nereti domā, ka visa enerģija jāieliek produktu ražošanā un pārdošanas procesā. Tomēr, šobrīd svarīgi ir ne tikai būt nozarē, bet arī būt digitālajā vidē. Tas nozīmē – veidot komunikāciju gan mājaslapā, gan sociālajos tīklos. Bet kāpēc...

Kas patiesībā notiek ar lietotāju datiem?

Var šķist, ka pēc GDPR ieviešanas lietotāju dati ir drošībā un viss process ir pārredzams. Tomēr, tā līdz galam nav patiesība – lielākā daļa sociālo tīklu lietotāju nemaz nezina kas notiek ar viņu datiem. Protams, juridiski viss galvenokārt ir pareizi, bet vai lietotāji maz zina par...