Digitālā mārketinga aģentūra “Top Media” pakāpās vēl vienu soli pretī panākumiem un atzinībai. Pavisam nesen mūs uzņēma ekskluzīvā privāto aģentūru klubā, kas apvieno labākās digitālā mārketinga aģentūras visā pasaulē, veidojot sava veida partneru tīklu pieredzes un resursu apmaiņai.

Šis jaunais statuss ļaus nodrošināt mūsu klientiem dažādos pasaules reģionos interneta reklāmas pakalpojumus visaugstākajā kvalitātē. To varēsim īstenot, pateicoties sadarbībai ar vietējiem ekspertiem, kuri pārzina attiecīgās valsts valodu un vietējās digitālās reklāmas nianses. Dalība šajā ekskluzīvajā klubā ļaus iegūt zināšanas un pieredzi par vietējo tirgu un tiešsaistes mārketinga stratēģijām, kas savukārt ļaus vēl efektīvāk apkalpot starptautiskos klientus, attīstot viņu biznesu.

Lai iestātos šajā klubā, bija nepieciešams atbilst vairākiem kritērijiem kā kvalificēto darbinieku skaits, apkalpotais budžetu apjoms (kas, starp citu, mērāms 7 zīmēs), kā arī tas, ka attiecīgajā reģionā nav izvēlēta kāda cita aģentūra. Ar atzinību un lepnumu varam teikt – digitālā mārketinga aģentūra “Top Media”, izpildot šos kritērijus un iestājoties klubā, varēs pārstāvēt gan Baltijas, gan Skandināvijas reģionus.

Ekskluzīvā kluba biedri šobrīd apkalpo klientus 60 valstīs, un šis skaitlis turpina augt. Kluba biedri ir aģentūras no Vācijas, Holandes, Francijas, Spānijas, Slovākijas, Dienvidāfrikas, Ķīnas, Indonēzijas, Austrālijas, Meksikas, ASV un citām valstīm. Pateicoties šai pieredzes apmaiņas platformai, mēs spēsim nodrošināt pirmklasīgus starptautiskus tiešsaistes mārketinga pakalpojumus mūsu klientiem.