Šodien, 23. maijā, aģentūras “Top Media” pārstāvji piedalās pasākumā YaC 2019 –  grandiozā Yandex konferencē, kas norisinās sporta pilī “Megasport” Maskavā. Šī konference ir veltīta tehnoloģijām, kas uzlabo mūsu ikdienas dzīvi, padara to vieglāku, ērtāku un piepildītāku.

Šobrīd cilvēki daudz domā par to, kā attīsties un mainīsies tehnoloģijas – kā mēs sazināsimies, strādāsim, izklaidēsimies, ceļosim, iepirksimies un iekārtosim māju pēc 5, 10 vai 20 gadiem. Sapņojot par neticamu nākotni, dažreiz nepamanām, ka mēs to radām jau tagad. Tieši tāpēc lielākais tehnoloģiju uzņēmums Krievijā Yandex rīko šo konferenci, lai iepazīstinātu viesus ar jaunākajām, Yandex izstrādātajām inovācijām un parādītu cik tālu ir attīstījušās jau esošās tehnoloģijas.

Mūsu digitālā mārketinga aģentūra “Top Media” ir oficiālais Yandex partneris Latvijā, kas piedāvā saviem klientiem reklāmas iespējas Yandex meklētājprogrammā, tādā veidā paverot ceļu eksporta uzņēmumiem uz Krievijas tirgu. Vairāk par to, kas ir Yandex un kādas ir uzņēmuma iespējas to izmantojot, lasiet rakstā Kas ir Yandex?

Ja Jūs vēlaties efektīvi izmantot Yandex reklāmas iespējas,  sazinieties ar mūsu komandu un kopīgiem spēkiem atradīsim Jums atbilstošākos risinājumus. Lai uzzinātu aktuālāko informāciju par nozares jaunumiem, piesakieties Top Media jaunumu ziņojumiem!