Aukstajā 9. novembra rītā, Ķīpsalas izstāžu centrā pulcējās biznesa tehnoloģiju un inovāciju interesenti, lai piedalītos izstādē Riga Comm. Arī mēs – Top Media komanda – jau pašā rīta dzestrumā bijām gatavi stāstīt par to, kas jauns digitālajā vidē un kā mēs to visu liekam lietā.

Mums bija gods atklāt Digitalā Mārketinga skatuves plašo programmu. Vadītājs Mārtiņš Kažemaks un pieredzes bagātais speciālists Gundars Grāpis stāstīja par nozīmīgu tēmu – Biznesa attīstība digitālajā vidē. Par to, kas vadītājam jāzina šajā jomā un ko var palīdzēt digitālā mārketinga aģentūru. Šī tēma sabalsojas ar Top Media veiksmes stāstu – mēs zinām kā, izmantojot digitālo mārketingu, palīdzēt augt uzņēmumam un augt pašiem.

Vēl uz Digitālā Mārketinga skatuves kāpa nozares gaišākie prāti, lai stāstītu par to, kā nepazust plašajā informācijas jūklī un izmantot digitālā mārketinga iespējas pēc iespējas efektīvāk un jēgpilnāk. Tika runāts gan par Google produktu izmantošanu, gan to kā izveidot veiksmīgu mārketinga  stratēģiju.

Paralēli arī citas skatuves pulcēja plašu skatītāju loku, kurus interesēja dažādas inovāciju tēmas. Šogad ļoti liela uzmanība tika pievērsta mākslīgā intelekta jomai. Tie, kam tuva jaunāko tehnoloģiju un robotu nozare, bija sastopami pie Nākotnes skatuves. Īpaši interesanta un ikvienam saistoša tēma bija par virtuālajiem asistentiem, plaši pazīstamo Siri, Cortana un Alexa, kas radītas, lai jauno tehnoloģiju lietošanu padarītu vienkāršāku un ērtāku. Tika stāstīts arī par to, kādas pārmaiņas un uzlabojumi plānoti, lai mākslīgais intelekts būtu noderīgs ne tikai zinātnes jomā, bet arī ikdienas gaitās.

Protams, ne mazāk nozīmīgi bija nozares pārstāvju un uzņēmumu stendi, kuros bija iespēja iepazīties un iegūt informāciju par darbības virzieniem un dažādo piedāvājumu. Arī Top Media stends pulcēja gan tos, kas ar mūsu uzņēmumu bija pazīstami jau iepriekš, gan tos, kas mūs satika pirmoreiz. Esam priecīgi, ka mums bija dota iespēja stāstīt par to, ko darām ikdienā un to, kas mums sirdij vistuvākais – digitālais mārketings.  Esam tiešām pārsteigti par plašo interesentu skaitu un atzinīgajiem vārdiem.

Par to kā mums gāja izstādes 2. dienā stāstīsim nedaudz vēlāk – seko līdzi jaunumiem mūsu mājas lapā vai Facebook profilā.

Ja nepaspēji mūs satikt izstādē, nebēdā, sazinies ar mums un satiec mūs klātienē arī jebkurā citā darba dienā!