Yandex sertifikats

Vai zinājāt, ka Top Media ir vienīgā sertificētā Yandex partneraģentūra Latvijā?

Tas nozīmē, ka aģentūra ieguvusi apstiprinājumu savai profesionalitātei, strādājot ar eksporta uzņēmumiem un uzrādot izcilus rezultātus. Top Media ir īstā izvēle, ja vēlaties sasniegt auditoriju Krievijā un NVS valstīs!

Nodrošinām:

  • Detalizētu piedāvājuma izstrādi;

  • Nozares atslēgas vārdu izpēti;

  • Strukturizētu Yandex reklāmas konta uzstādīšanu;

  • Reklāmas kampaņu izveidi;

  • Kampaņu uzraudzīšanu un optimizēšanu;

  • Uzlabojumu veikšanu, jaunu mērķu izvirzīšanu;

  • Regulāru rezultātu uzraudzību, atskaišu veidošanu;

  • Individuālā kontu menedžera atbalstu un konsultācijas dažādos jautājumos.

Kas ir Yandex?

Yandex Direct sniedz plašas reklāmas iespējas tiem, kuru mērķauditorija atrodas gan Krievijas, gan NVS (Armēnija, Azerbaidžāna, Baltkrievija, Gruzija, Kazahstāna, Kirgizstāna, Krievija, Moldova, Tadžikistāna, Turkmenistāna, Ukraina, Uzbekistāna) tirgos.Yandex sasniedz vislielāko auditoriju zemēs, kurās interneta saturu galvenokārt patērē krievu valodā. Krievijā Yandex sasniedz 60-70% meklētāju, kamēr Google tikai 20-30%.

Ik mēnesi 82 miljoni Krievijas iedzīvotāju izmanto Yandex plašās iespējas, tā apstiprinot uzskatu, ka Yandex ir ātrākais ceļš pie Krievijas auditorijas.Yandex nav tikai meklētājprogramma. Lietotājiem pieejams e-pasts, laika prognoze, jaunākās ziņas, kartes un citi pakalpojumi, kas iekļauti platformā.

Yandex Direct (tāpat kā Google AdWords) ir platforma, kas nodrošina reklāmu parādīšanu, uzstādīšanu un pārvaldīšanu Yandex tīklā.

Yandex platforma piedāvā dažādas iespējas gan kā reklāmas platforma, gan kā straumēšanas vietne (mūzikas un filmu pakalpojum), gan kā analītikas platforma un vēl daudzas citas iespējas.

Kāpēc izvēlēties Yandex?

Plaša tirgus sasniegšana

Yandex ļauj sasniegt Krievijas un NVS tirgus. Platforma nodrošina auditorijas atlasi gan pēc ģeogrāfiskajiem, gan demogrāfiskajiem rādītājiem, garantējot efektīvu reklāmas budžeta izmantošanu.

Dažādi reklāmas formāti

Pieejamas gan teksta, gan displeja reklāmas, kas tiek parādītas ne tikai meklēšanas rezultātos, bet arī visā Yandex tīklā. Pieejami visdažādākie PPC modeļa reklāmas risinājumi, kas sasniegs Jūsu mērķauditoriju.

Vienkārša reklāmu ievietošana

Yandex Direct reklāmas kampaņu izveidošanas struktūra ir vienkārša un ērti pārvaldāma. Ja nepieciešams veikt izmaiņas, kas uzlabos reklāmas kampaņu darbību un rezultātu sasniegšanu, tas ir ātri izdarāms.

Pārredzams rezultāts

Yandex Metrika ir Yandex analītikas sistēma, kas ļauj sekot mājaslapas apmeklētāju plūsmas avotiem, uzvedībai un darbībām lapā, tā dodot iespēju novērtēt reklāmu atdevi un veikt nepieciešamos uzlabojumus.

Yandex sniedz iespēju sasniegt ne tikai tos, kuri izmanto datorus kā galveno piekļuves veidu Internetam, bet arī piedāvā dažādus veidus kā sasniegt auditoriju, kas izmanto mobilās ierīces. Esiet tur – kur ir jūsu auditorija!

Top Media – vienīgais sertificētais Yandex speciālists Baltijā

Digitālā mārketinga aģentūra Top Media ir vienīgā aģentūra Baltijā, kurai ir sertificēts Yandex speciālists. Pagājušogad mūsu Yandex pārzinātāja Anna, izejot Yandex Master apmācības, kļuva par 1 no 17 sertificētajiem Yandex Master speciālistiem pasaulē. Apmācību laikā, speciālisti apguva dažādus veidus kā efektīvi veidot reklāmas kampaņas un kā katram klientam pielāgot uzstādījumus tā, lai iegūtu vislabāko rezultātu. Top Media var lepoties, ka tieši mūsu starpā ir speciāliste, kas uzskatāma par vienu no labākajām pasaulē, tā nodrošinot mūsu klientiem vislabākos un atbilstošākos risinājumus Yandex platformā.

Kopumā Top Media ar Yandex strādā jau vairāk kā 8 gadus un dažādās situācijās uzkrātā pieredze ļauj domāt soli uz priekšu un sasniegt augstus rezultātus. Šobrīd mūsu pārvaldībā ir reklāmas konti, kuru ik mēneša budžets pārsniedz 70 tūkstošus eiro un šis rādītājs turpina augt. Top Media komanda nemitīgi attīstās un iegūst jaunas zināšana, sasniedzot ar vien augstākus rezultātus un profesionalitātes līmeni, tāpēc mūsu klienti var būt pārliecināti – darīsim visu, kas mūsu spēkos, lai sasniegtu uzstādītos mērķus.

Sasniedz savu mērķauditoriju Krievijā un NVS valstīs jau šodien – izvēlies Yandex!

Aizpildot šo kontaktformu, jūs piekrītat uzglabāt un apstrādāt savus datus, izmantojot šo vietni.