Ziemassvētki ir pavisam tuvu, tāpēc, lai radītu svētku noskaņu, esam apkopojuši 10 interesantas, smieklīgas un aizkustinošas reklāmas, kas radītas speciāli šiem svētkiem.

1. Toyota – R+S

Salīdzinot ar iepriekšējo gadu jautrajām un dzīvespriecīgajām Toyota Ziemassvētku reklāmām, šogad viņi ķērušies pie pilnīgi cita paņēmiena – aizkustināt. Reklāma ne tikai reprezentē ģimenes un tradīciju nozīmi, bet arī ir lielisks stāstu stāstīšanas (storytelling) piemērs.

2. Samsung – Giving is a gift to be shared

Nesavtīgu dāvanu došanas prieku savā Ziemassvētku kampaņā izmantojuši Samsung. Parādot to, ka svētki vajadzīgi ik vienam un nav svarīgi kādas ticības vai profesijas pārstāvji tie ir.

3. Diesel – Say No To Uncool Wool

Zīmols Diesel uzsācis cīņu pret neglītajiem Ziemassvētku džemperiem. Piedaloties mākslinieciskajam direktoram Nicola Formichetti, Diesel ir par stilīgu svētku apģērbu.

4. Audi – Parking Lot

Pavisam citādu svētku noskaņu savā Ziemassvētku kampaņā iekļāvis automašīnu zīmols Audi. Ar ironiju par iepirkšanās trakumu, reklāma stāsta par pēdējo brīvo stāvvietu iepirkšanās centrā un sacensību starp diviem tēviem. Arī šis ir lielisks veids kā atgādināt kāds ir īstais svētku iemesls.

 

5. McDonalds – #ReindeerReady

Arī McDonalds šogad meklējis jaunus paņēmienus kā piesaistīt auditorijas uzmanību. Šajā sezonā uzmanības centrā burkānu nūjiņa (ko iespējams izvēlēties kā alternatīvu Frī kartupeļiem bērnu komplektā – Happy Meal) un ziemeļbriedis, kam šis burkāns paredzēts. Stāsts ir par mazu meitenīti, kas vēlas pacienāt Ziemassvētku vecīša ziemeļbriedi ar burkāniem.
Arī sociālajos tīklos – Facebook, Twitter un Instagram, aktīvi tiek izmantota mirkļbirka #ReindeerReady.

6. Air New Zealand – A Very Merry Mistake

Ar humoru un pašironiju pilnā aviokompānijas ‘Air New Zealand‘ Ziemassvētku reklāma iepriecinās ne vienu vien, īpaši tos, kuri iekūlušies nepatikšanās sava akcenta dēļ.

7. Apple – Sway

Par savu šī gada vadlīniju Apple Ziemassvētku reklāmas kampaņai kļuvusi mīlestība no pirmā acu skatiena. Divi jaunieši satiekas uz ielas un metās neaizmirstamā dejā. Protams, stāsts nebūtu iedomājams bez Apple viena no jaunākajiem produktiem – bezvadu austiņām.

8. M&S Christmas – Paddington & The Christmas Visitor

Visvairāk uzmanības izpelnījusies Mark & Spenser Ziemassvētku reklāma, kuras galvenajā lomā ir lācis no filmas Paddington. Bet ne jau jaukais lācis ir par iemeslu lielajai uzmanībai, bet gan zaglis un viņa teiktais. Ko viņš teica? Klausieties paši!

9. TK Maxx -A White Christmas

Ne tikai Latvijas iedzīvotāji ļoti gaida baltus Ziemassvētkus, arī Lielbritānijas ilgojās pēc ziemas. Tādēļ TK Maxx steidz palīgā un piedāvā saviem klientiem laimēt neko citu kā baltu ziemu!

10. Old Spice – Ye Olde Exploding Yule Log

Arī Ziemassvētkos Old Spice ieturējuši sev piemītošo savdabīgo reklāmas stilu, kas liekus paskaidrojumus neprasa.

Ja arī Jūs 2018. gadā vēlaties izveidot veiksmīgu digitālā mārketinga stratēģiju un izmantot plašās digitālā mārketinga  iespējas, sazinieties ar mūsu komandu un kopīgiem spēkiem atradīsim Jums atbilstošākos risinājumus.

Avots: Adweek