25. septembrī mūsu digitālā aģentūra Top Media rīko bezmaksas semināru ar lektoriem no Google un Top Media digitālā mārketinga speciālistiem. Seminārs būs interesants un saistošs to uzņēmumu pārstāvjiem, kuri darbojas Fintech, Software vai Apps industrijā.

Bezmaksas semināra laikā būs iespējams uzzināt tehnoloģiju uzņēmumu izaugsmes iespējas, izmantojot Google reklāmas rīkus. Lektori no Google iepazīstinās auditoriju ar jaunākajām tendencēm TECH biznesa attīstībai globālā līmenī.

Google paver plašas iespējas uzņēmumu izaugsmei gan vietējā, gan starptautiskajā tirgū. Izmantojot šīs iespējas, mēs, Top Media aģentūra kā Google Premier un Export partneris, esam palīdzējuši daudziem klientiem no Fintech, Software un Apps industrijas sasniegt ievērojamus rezultātus biznesa attīstībā. Vēlamies dalīties pieredzē arī ar citiem!

Semināra laikā dzirdēsi Top Media pieredzes stāstus un Google lektoru ieteikumus, kas palīdzēs tehnoloģiju uzņēmumiem augt un attīstīties starptautiskā līmenī.

Viens no semināra lektoriem ir Top Media vecākais PPC speciālists Gundars Grāpis, kurš savu pieredzi reklāmā un mārketingā krājis vairāk nekā 30 gadus, no kuriem pēdējie 10 ir saistīti ar visdinamiskāk augošo informācijas izplatīšanas kanālu – internetu.

Vairākus gadus viņš veiksmīgi strādājis ar 4Finance produktiem Eiropas valstīs, un savā prezentācijā “Fintech produktu digitālās komunikācijas analīze ROI paaugstināšanai” Gundars dalīsies aģentūras pieredzē – kā veicām integrētu komunikācijas kampaņu analīzi, lai novērtētu katra kanāla efektivitāti un varētu vairāk investēt pelnošākajos kanālos.

Tāpat semināra laikā uzstāsies Mārtiņš Kažemaks, Top Media aģentūras vadītājs, Leonardas Gujis, Google galvenais kontu stratēģis.

Piesakies uz bezmaksas semināru, aizpildot pieteikuma formu https://forms.gle/DiCAkVoPd5Fb5gFT6!
Vietu skaits ir ierobežots. Pasteidzies!